دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
 

اخبار

بازدید تیم نظارت سازمان بنادر و دریانوردی از عملیات هیدروگرافی و اندازه‌گیری میدانی سواحل استان خوزستان
تیم نظارت سازمان بنادر و دریانوردی از روند اجرایی عملیات هیدروگرافی و اندازه‌گیری میدانی پروژه «پایش و مطالعات شبیه‌سازی سواحل استان خوزستان»، بازدید به عمل آورد.
۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۲
اتمام عملیات هیدروگرافی سواحل هندیجان
پروژه پایش و مطالعات شبیه سازی سواحل استان خوزستان- عملیات هیدروگرافی سواحل هندیجان به پایان رسید.
۰۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۹
اتمام اندازه‌گیری‌ میدانی سواحل مکران
عملیات اندازه گیری مشخصه های دریایی در پروژه پایش و مطالعات شبیه‌سازی سواحل مکران به پایان رسید.
۱۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۴
پروژه پایش و مطالعات شبیه‌سازی سواحل مکران- انجام سرویس دوره ای بویه موج نگار
بویه موج نگار سواحل چابهار جهت انجام سرویس های دوره ای به اسکله منتقل شد.
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۳۶
انجام عملیات صحت سنجی عملکرد تجهیزات اندازه گیری مشخصه های دریایی در سواحل استان خوزستان
با شروع اندازه گیری های میدانی پروژه «پایش و مطالعات شبیه سازی سواحل استان خوزستان» عملیات صحت سنجی عملکرد دستگاه های اندازه گیری در سواحل این استان انجام شد.
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۲
بازدید تیم نظارت سازمان بنادر و دریانوردی از عملیات هیدروگرافی سواحل استان خوزستان
با شروع عملیات هیدروگرافی پروژه «پایش و مطالعات شبیه سازی سواحل استان خوزستان»، تیم نظارت سازمان بنادر و دریانوردی از روند اجرایی این عملیات بازدید کرد.
۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۹:۰۷
تجهیز کارگاه اندازه گیری  میدانی در سواحل استان خوزستان
با شروع پروژه «پایش و مطالعات شبیه سازی سواحل استان خوزستان » عملیات تجهیز کارگاه جهت عملیات اندازه گیری میدانی در سواحل این استان آغاز گردید.
۰۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۸:۳۰
همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه پایدار سواحل مکران
همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه پایدار سواحل مکران در منطقه آزاد چابهار با حضور مسؤولان کشوری و استانی برگزار شد.
۰۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۴
آغاز عملیات هیدروگرافی سواحل استان خوزستان
با شروع پروژه «پایش و مطالعات شبیه سازی سواحل استان خوزستان » عملیات هیدروگرافی از سواحل این استان آغاز گردید.
۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۴
رونمایی از طرح کلان " شبکه ملی پایش مشخصه های  دریایی کشور" و بویه موج نگار ملی
در دوازدهمین همایش بین المللی مهندسی سواحل، بنادر و سازه های دریایی، از طرح کلان شبکه پایش و پیش بینی دریایی کشور و بویه موج نگار ملی، ساخته شده توسط محققان ایرانی رونمایی شد.
۱۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۴
در هجدهمین همایش صنایع دریایی (مهرماه 95)، پروژه پایش و مطالعات شبیه سازی سواحل مکران در قالب مقاله ای معرفی و پیشرفت های صورت گرفته در آن ارائه گردید.
۰۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۰
فاز هفت پروژه پایش و شبیه سازی سواحل کشور
جلسه معرفی پروژه پایش و شبیه سازی سواحل استان خوزستان، روز سه شنبه مورخ چهارم خرداد ماه 1395 در اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان با حضور مدیران، کارشناسان، ارگانها و سازمانهای ذیربط برگزار گردید.
۰۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۱
در راستای طرح "پایش و مطالعات شبیه سازی سواحل ایران" اندازه گیری های میدانی فاز ششم این مطالعات در محدوده سواحل مکران از خلیج گواتر تا بندر جاسک به مرحله اجرا درآمده است.
۱۱ اَمرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۳
جلسه معرفی پروژه پایش و مطالعات شبیه سازی سواحل شمالی کشور یکشنبه مورخ 2 مهرماه 1391 در سالن آمفی تئاتر سازمان بنادر و دریانوردی با حضور ارگان ها، دانشگاه ها و مهندسین مشاور برگزار شد.
۰۳ مهر ۱۳۹۱ - ۱۳:۳۶
عملیات صحت سنجی تجهیزات اندازه گیری پروژه پایش و مطالعات شبیه سازی سواحل شمالی کشور از تاریخ 20/6/91 در بندر نوشهر به مدت 72 ساعت آغاز شد. در این عملیات 9 دستگاه موج نگار و جریان سنج در عمق 5/5 متری بطور همزمان پارامترهای موج و جریان را ثبت می نمایند.
۲۱ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۴:۴۵
عملیات اندازه گیری میدانی در بخش هایی از سواحل استان بوشهر از محدوده بندر لاور تا دیلم در 21 ایستگاه در مرداد ماه 90 به پایان رسید.
۰۲ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۳:۲۶
سازمان بنادر و دریانوردی به استناد نظامنامه کارورزی و در قالب شرح خدمات پروژه پایش وشبیه سازی سواحل شمالی کشور از دانشجویان و فارغ التحصیلان در رشته های مهندسی عمران، سازه های دریایی، فیزیک دریا، سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی، منابع طبیعی گرایش محیط زیست جهت گذراندن دوره 11 ماهه کارورزی دعوت به مصاحبه می نماید.
۰۱ خرداد ۱۳۹۱ - ۸:۱۱
در راستای پروژه پایش و مطالعات شبیه سازی سواحل استان هرمزگان، اخیرا مطالعات مدل سازی نفوذ موج در بنادر مهم استان هرمزگان به اتمام رسیده است. در این مطالعات 8 بندر مهم این استان مورد بررسی دقیق از لحاظ نفوذ موج و آرامش حوضچه بندر قرار گرفته اند.
۲۷ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۳:۲۷
اثرات بالقوه احداث طرح اتصال جزیره‌های نگین و صدرا بر روی هیدرودینامیک جزر و مدی بندر بوشهر و خور سلطانی مورد بررسی قرار گرفت.
۲۷ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۱:۵۸
دوره های آموزشی پایش سواحل، مدلسازی باد، هیدروگرافی پیشرفته و جزر و مد تخصصی طی یک هفته توسط اداره کل مهندسی سواحل و بنادر با همکاری اداره کل استانداردهای آموزشی و اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان در محل بندر شهیدرجایی برگزار گردید.
۰۳ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۵:۴۹